درباره ما

گروه کمپانیهای Grace  در شهر  Yibin واقع است که یک گروه جامع صنعتی، شامل تولید  الیاف ویسکوز، نخ گلدوزی، خمیر پنبه، املاک و مستغلات، کاغذ سازی، انرژی، الکل ها و سرمایه گذاری است. گروه کمپانیهای Grace  یکی از بزرگترین تولید کنندگان الیاف ویسکوز در چین (با ظرفیت تولید سالانه ۳۶۰ هزار تن) و یکی از بزرگترین تولید کننده فیلامنت  ویسکوز در جهان است. این موارد گروه کمپانیهای Grace  را به یکی از  “۵۰۰ شرکت برتر چین” تبدیل کرده  است. در سال ۲۰۱۴ کمپانی Grace  دهمین شرکت صادرکننده نخ و چهل و سومین صادر کننده مواد نساجی شد.

این مجموعه یک مرکز ملی “علوم و تحقیقات فوق دکترا ” و یک مرکز ملی “توسعه فن آوری و آزمایش” را بنیان گزاری کرده است و دارای ثبت بیش از ۱۰۰ فن آوری پیشرو در سطح بین المللی ، بیش از ۲۰۰ فن آوری در سطح ملی، بیش از ۱۰۰ حقوق مالکیت معنوی است.

eftekharat

محصولات این کمپانی به  بیش از ۴۰ کشور جهان  از جمله امریکای شمالی، اروپا، کره و ژاپن و خاورمیانه صادر می گردد. بیش از ۵۰% محصولات این کمپانی صادر می شود.

Grace  برنده جوایزی مانند جایزه نام تجاری صادراتی ، جایزه ملی کار، جایزه علمی نساجی، جایزه دانش و فن آوری نساجی، و ده ها جایزه دیگر است. همچنین تولیدات این مجوعه استاندارهایی نظیر . سیستم استاندارد کیفی ISO9001:۲۰۰۰ ، سیستم استاندارد مدیریت محیط زیست ISO14001: 2004 و استاندارد OEKO-Tex 100 سوئیس را داراست.

eftekharat

در سال ۲۰۰۳، آقای “هو جین تائو”، رئیس جمهوری خلق چین، بازدیدی از کمپانی  Grace  داشت که طی آن اشاره کرد که “پیشرفت کمپانی  Grace  به طور عمده براساس فن آوری و علم است.”با تکنولوژی پیشرفته و مدیریت خلاق، کارکنان Grace  ملزم به تولید محصولات و ارائه با بهترین کیفیت  هستند.